czwartek, 26 lutego 2015

Horoskop/prognoza na marzec dla Wodników


 Wodniki urodzone w pierwszej dekadzie czeka dosyć nierówny miesiąc. Ogólna atmosfera: Eremita. Marzec to dobry czas na skupienie się na obowiązkach, ale warto znaleźć chwilę na wyciszenie i refleksję. Niezależne Wodniki mogą mocniej odczuwać swoją indywidualność. Mogą poczuć chęć zmiany - może na jakąś pracę zgodniejszą z życiową ścieżką? Wodniki uduchowione mają doskonały czas na praktykę i medytację. Energia Eremity sprzyja rozwojowi duchowemu, nauce, zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności. Dobry czas na inwestowanie w siebie i rozwijanie.
Partnerstwo: Królowa Pucharów. Pod względem uczuciowym - bardzo dobrze. W związku harmonia i pozytywne emocje. Królowa z zadowoleniem spędza czas z bliskimi i cieszy się tym. Kocha i jest kochana.
Praca i finanse: 9Mieczy + odwr. Książę Mieczy. W pracy mogą pojawić się napięcia, stres. A sytuacja finansowa może być niestabilna. Wodniki lubiące wyzwania będą miały okazję się wykazać, te bardziej lękliwe powinny zaopatrzyć się w melisę i uzbroić się w cierpliwość. Okres napięć też minie, bo nic nie trwa wiecznie. A jedyne co można zrobić to dać z siebie wszystko. 


 Wodniki z drugiej dekady czeka miesiąc pod znakiem Siódemki Dysków. Zatem hasłem przewodnim powinna być: cierpliwość. Dużo wysiłku, który wkładają w pracę może przynieść efekty, ale nie od razu. Co nagle, to po diable - motto na marzec. Ta karta może dawać stabilizację - czyli nie należy spodziewać się jakichś nagłych sytuacji zwalających z nóg. To też miesiąc skupienia się na pracy i sprawach materialnych. Obowiązkowość, solidne wypełniania zadań, wytrzymałość sprawi, że Wodniki mogą zrealizować swoje marcowe plany.
Partnerstwo - odwr. Królowa Różdżek: silne poczucie niezależności może powodować, że Wodniki będą trudne do poskromienia i niechętne do kompromisów. Zbytnie skupienie na sobie i swoich problemach również niekoniecznie sprzyja relacjom. Mogą odczuwać znudzenie i chęć zmian. Albo chęć podporządkowania sobie otoczenia. Na pewno przydałaby się w marcu porcja empatii wobec innych.
Praca i finanse Koło Fortuny i Trójka Różdżek: u tych Wodników, u których ta sfera nie układała się najlepiej jest szansa na zmianę. U tych, u których było kiepsko marzec może być okresem rozwoju zawodowego, może się w tej sferze zacząć coś powolutku polepszać. Zwłaszcza, że mamy 7 Dysków, które pokazuje skupienie się na tej sferze.Ta karta mówi, że efekty mogą przyjść później, ale jest szansa na zapoczątkowanie czegoś, co za jakiś czas wyda owoce. Trójka Różdżek pokazuje, że może się pojawić szansa na zarobienie pieniędzy (w dalszej perspektywie, ale coś się może zacząć). Nowa możliwość, opcja, której wcześniej nie było. Albo będzie to okres podróży zawodowych. 

 U Wodników z trzeciej dekady dominować będzie energia Trójki Pucharów. Czyli zabawowo, flirtowo, przyjemnie. Wodniki mogą być towarzyskie, chętne na spotkania. Wykażą dużo empatii i będą wrażliwe na potrzeby innych.
Partnerstwo - Książę Różdżek - W związku namiętnie, intensywnie, dużo emocji, dużo może się dziać. W marcu nie powinno być nudy w relacjach. Może być to czas dobrej zabawy, ciekawych wycieczek. Dynamicznie i niebanalnie w tej sferze.
Praca i finanse - Ósemka Dysków i odwr. Siódemka Różdżek: Marzec pracowity (atmosfera w pracy powinna być miła), ale intensywny. Sytuacja finansowa może być napięta i może to powodować niechęć do działania, dużo sił należałoby włożyć by sytuację opanować. Jakby Wodniki chciały przeczekać, aż minie - ta tendencja nie jest zbyt dobra, zatem lepiej w duchu energii Ósemki wziąć się do działania, ale zaplanowanego, konkretnego.  Dużo pracy. I to pracy żmudnej. Jednak marzec to miesiąc, w którym dobra atmosfera i energia do współpracy z innymi spowoduje, że to wszystko będzie znośne. Momentami nawet może wkraść się chaos i poczucie niepanowania nad sytuacją.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Odcienie Tarota , Blogger