wtorek, 10 marca 2015

Prognoza na marzec dla Byków

Wprawdzie już marzec się zaczął, jednak pomyślałam, że zrobię kilka rozkładów i prognozę dla Byków. Dlaczego ten znak? Z myślą o mojej siostrze, dla której marzec rozpoczął się pasmem rozczarowań [i pozytywnych zaskoczeń]. Czy ona i pozostałe Byki będą mogli liczyć na coś miłego w tym miesiącu? Na pierwszy ogień Byki z pierwszej dekady.

Ogólna atmosfera/dominująca energia: Trójka Buław oznacza, że będziecie otwarci na to, co nowe, chętni do poszerzania horyzontów, do zajmowania się czymś, czego nie robiliście wcześniej. Możecie myśleć o nowych wyjazdach, czy rozwoju nowej pasji. To też chęć ambitnej realizacji planów. Praca - Głupiec (odwrócony) - może się wydawać, że wszystko stoi na głowie. Natłok spraw, ludzi, zdarzeń, zadań do wykonania. Istne szaleństwo, w którego samym centrum jesteście Wy.. Przyda się dużo energii, by temu wszystkiemu podołać. Intensywnie.  Dla Byków narzekających na nudę będzie to dobry czas, bo nie powinno być nudno, zwłaszcza, że będziecie chcieć nowych wyzwań. Dla tych pragnących stabilizacji może to być nieco wyczerpujący okres. Pieniądze - Piątka Mieczy - straty. Nagłe, nieprzewidziane wydatki? Możecie być na minusie. Uważajcie na siebie, by w głupi sposób nie dopuścić do takiej sytuacji (np. jadąc bez biletu, czy przechodząc na pasach na czerwonym świetle - ostrożności nigdy za wiele przy tej karcie). Miłość - Rycerz Kielichów wskazuje na to, że w tej sferze będzie się wiodło. Miły czas z przyjaciółmi, ciepły partner obok. Nie będzie smutno. Dla samotnych Byków oznacza to dobry czas w relacjach, spotkania z kimś, komu na Was zależy. Może też wy poczujecie, że jesteście dla kogoś wsparciem i możecie służyć radą, zaopiekować się kimś, wspomóc w potrzebie.

Byki z drugiej dekady: energia miesiąca to Trójka Denarów (odwrócona) - u tych Byków z kolei dominować mogą trudności we współpracy z ludźmi spowodowane dużym poczucie własnej słuszności. I chęci wprowadzania Waszych pomysłów w życie bez konsultacji z innymi. Ale nie z powodu egoizmu, tylko raczej z powodu wysokiej oceny tych planów i chęci ich realizacji.  Praca: 9 Denarów (odwrócona) - tutaj przede wszystkim skupienie się na tym, co przyniesie korzyść, dążenie do zysku takie hmm nie zawsze z uwzględnieniem innych. Dobrze w marcu skupić się na relacjach i w miarę możliwości na empatii. Pieniądze - Koło Fortuny: może w tej sferze się poszczęścić i pojawi się nagły przypływ gotówki, lub możliwość zarobku. Marzec sprzyja sprawom finansowym. Ale nie oznacza to, że wystarczy biernie czekać aż pieniądze same będą wpływać na konto. To oznacza dobry czas do działania. Miłość - Dziewiątka Kielichów (odwrócona) - Byki mogą skupiać się na zaspokajaniu zachcianek, dobrym jedzeniu, na przyjemnościach...swoich. Ogólnie to może być dobry okres w życiu towarzyskim - imprezy, spotkania, czerpanie przyjemności z bycia z innymi. Single raczej nie będą zmierzać w kierunku czegoś poważnego. W związkach natomiast mogą się pojawić napięcia i zgrzyty. Ale tylko chwilowe. 

Dekada trzecia: ogólna energia do Rydwan - chęć zmian, ruchu, działania, poznawania nowych rzeczy. Może się obudzić w Was chęć na podróże, albo bardzo ambitne projekty. Energii będzie dużo i chęci do korzystania z przyjemnych stron życia, a także poszerzania horyzontów. Dobry czas na nową pasję - jeśli myśleliście o nauce fotografii, czy kupnie maszyny do szycia, to jest świetny moment na rozwój. Na fali energii Rydwanu możecie również chcieć podejmować ryzyko i brać się za ambitne przedsięwzięcia. Praca - Dwójka Kielichów oznacza, że w tej sferze możecie liczyć na udaną współpracę, dobry czas na podpisywanie umów, zakładanie spółek. Dobry czas na pracę z ludźmi, zwłaszcza jak opiekujecie się pacjentami szpitala psychiatrycznego i macie prowadzić zajęcia (tak siostro, w tej sferze powinno być dobrze). Pieniądze - Królowa Buław (odwrócona): Wasze upodobanie do przyjemności może się skończyć niekontrolowaną chęcią folgowania sobie i tym samym nadmiernymi wydatkami. Chęć sprawienia sobie czegoś miłego będzie się często pojawiać, jednak dobrze pamiętać o równowadze, żeby nie przeholować. Sama Królowa Buław nie mówi o stratach finansowych, ale bardziej o Waszym stosunku do tej sfery. A ta sfera wygląda dobrze. Miłość - Śmierć (odwrócona) - bez zmian. Samotne Byki raczej w marcu mogą takie pozostać, bo będą skoncentrowane na innych sprawach. Te w związkach czeka stabilny okres, chociaż małe zgrzyty mogą się pojawić.

Moi Mili, taka ogólna prognoza pokazuje tylko pewne ogólne energie jakie mogą się pojawić i towarzyszyć. Ale mam nadzieję, że tak czy siak będzie to dla Was pomocne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Odcienie Tarota , Blogger