poniedziałek, 17 kwietnia 2017

Trójka Denarów

Ta karta przede wszystkim mówi o współpracy, o relacjach, które łączy wspólna praca, coś konkretnego i namacalnego. O bardzo dobrej organizacji, firmie, która zarabia, rodzinie, którą łączy wspólny majątek. Szkoła. Doskonalenie umiejętności, rozwój zawodowy. Premia. Budowanie dobrobytu dzięki pracy. Dobrze zgrany zespół. Słuchanie instrukcji. Przygotowywanie prezentacji, bycie ocenianym, szukanie pracy, handel. Plany oszczędnościowe, emerytalne. Skoncentrowanie na sprawach materialnych, zdrowiu, dobrach. Ogromna potrzeba posiadania, chciwość.
Tarot marsylski: powie o pierwszej inwestycji, która może przynieść zysk lub stratę. Podejmowanie ryzyka. Wypuszczanie nowego produktu nie wiedząc czy się sprzeda. Zapłodnienie. Decyzja, której skutki są jeszcze nieznane. Pierwsze efekty współpracy. Zadowalający wynik kooperacji. Coś zaczyna się realizować.

RWS: trójka osób pracuje w kościele. Rzemieślnik na ławeczce słucha uwag zakonnika i zakapturzonej postaci, która może być architektem – trzyma w rękach plan, a robotnik stara się postąpić według instrukcji. To karta planowania kariery, odkrycia w czym się jest dobrym i doprowadzenia tego do mistrzostwa. Efekty mogą przyjść później, ale warto włożyć wysiłek. Wykwalifikowana siła robocza. Planowanie, nauka, wkładanie energii by potem czerpać korzyści. To, co teraz robisz w przyszłości zaowocuje, twoje obecne działania są bardzo istotne.

Thot: Trójka dysków to "Władca Dzieł Materialnych". Piramida widziana z góry umieszczona na Wielkim Morzu Biny. Trzy koła, które stanowią jej podstawę to sattwa, radżas, tamas, lub siarka, rtęć i sól, albo też hebrajskie litery matki – Alef, Szin, Mem. Mars w Koziorożcu wskazuje na to, że to karta osób ambitnych, wytrwałych, które najpierw planują, a potem działają. Strategia jest bardzo ważna. Trójka dysków mówi o tym, że mamy pełną kontrolę nad sytuacją. To karta olbrzymiej energii przekierowanej na realizację celów materialnych - chcę mieć i działam, aby to zdobyć. Sięganie szczytów, realizowanie ambicji - tutaj mierzymy wysoko. Osoba, która się nam pokazuje w tej karcie doskonale panuje nad energią, emocjami, nad swoim życiem. W związku wskazuje na to, że parę łączy praca, albo dobrze się dogadują, są zgranym zespołem. To dbanie o godziwy byt rodziny. Ciężka praca, powolny uczeń, praca organizacyjna. Przedsiębiorczość. Dużo podróży. Małżeństwo jest ważne, bo sprzyja stabilizacji.
W odwróceniu: przeciętność. Zbyt małe efekty w porównaniu do włożonego wysiłku. Współpraca zakończona rozczarowaniem. Brak pracy. Rozmowa o pracę, która nie poszła dobrze. Odrzucenie oferty. Problemy z pracownikami. Niedociągnięcia, błędy. Spóźnienia, brak kwalifikacji, umiejętności. Brak pomysłu. Zdenerwowanie, bo inni patrzą na nasze działania. Zaprzepaszczone szanse. Lenistwo. Brak odpowiedzialności.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Odcienie Tarota , Blogger