wtorek, 19 lipca 2016

Krótki rozkład na uzdrawianie związków

Aloha Kochani! Dziś lekki post związany ze sprawami sercowymi. A dokładniej z rozkładem na ten temat. Często zgłaszają się do mnie osoby samotne, które chciałby być w związku, ale okazuje się, że to wcale nie jest takie łatwe jak pokazują nam w amerykańskich komediach romantycznych. Bycie singlem jest do bani, ale kiedy pojawia się związek to... też to jest do bani. Bo ciężko, żeby było bez problemów, zwłaszcza kiedy te problemy są w nas i my chodzimy z nimi jak z bagażem na placach. Często może to polegać na wchodzeniu w związki z podobnym typem partnerów, czy na powtarzającym się schemacie reagowania na problemy w relacji. Rozkładu nie wymyśliłam sama, a wzięłam go z książki Jamesa Riclefa.
Ten oto rozkład może być wykonywany w wersji dla singli i w wersji dla osób w związkach. Zacznijmy od tej drugiej grupy.
Losujemy pięć kart.
  1. Jakie są twoje problematyczne wzorce w relacji?
  2. Jakie masz lęki odnośnie tej relacji/powodowane przez tą relacje?
  3. W jaki sposób blokujesz przepływ miłości?
  4. Co powinieneś odpuścić by ta relacja mogła działać prawidłowo i szczęśliwie?
  5. W jaki sposób możesz uzdrowić tę relację?Single również losują 5 kart:
  1. Jakie są Twoje wzorce tworzące opór przed zdrową i szczęśliwą relacją?
  2. Czego się boisz odnośnie związku?
  3. W jaki sposób blokujesz przepływ miłości w swoim życiu?
  4. Co możesz odpuścić by znaleźć miłość?
  5. Jak możesz uzdrowić relacją z samym sobą?

Te pytania mogą naprowadzić na znalezienie wzorców, które blokują przed szczęściem. Namierzenie zachowań, które są gdzieś w środku zakorzenione i sprawiają, że te związki są trudne, skomplikowane, może być pierwszym krokiem do polepszenia życia i relacji. W końcu uświadomienie sobie problemu już samo w sobie jest bardzo ważne. Czasem odpowiedzi nie są tak oczywiste, czasem wymaga to dłuższej analizy, medytacji czy mocnego wsłuchania się w siebie.
Karta numer 5 może być inspiracją do wykonania uzdrawiającego rytuału, do zrobienia czegoś konkretnego, co pomoże pozbyć się tych męczących schematów. Może postać na karcie robi coś, co możesz sam zrobić? Albo zachowuje się tak, jak Ty powinieneś się zachować? Jeśli karta miałaby do Ciebie przemówić, to co by powiedziała?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Odcienie Tarota , Blogger