czwartek, 22 stycznia 2015

Dzień drugi - horoskop na luty dla Wodników

Co Wodniki czeka w lutym? Zrobiłam rozkład, aby to zobaczyć. Zastosowałam zmodyfikowaną wersję Celtyckiego Krzyża. Zwróćcie uwagę, że to zarys energii jakie mogą nam, Wodnikom, towarzyszyć, aczkolwiek mimo tej ogólności ja zauważam, że dobrze mi to pokazuje pewne rzeczy. Ciekawe jak Wam?
Pierwsze na co zwróciłam uwagę to dominacja pucharów. Emocje na starcie, nowe emocje w sferze uczuciowej, emocje w pracy. Pojawia się niemal cała królewska rodzina. Brak dysków - czyżby momentami Wodniki mogły odlatywać i odrywać się od rzeczywistości?
Punkt wyjścia - Wodniki, widać, że coś nowego może się zacząć w Naszym życiu. Zwłaszcza  u tych, u których się nic nie działo, zawiało nudą i stagnacją. Te Wodniki poczują nową energię, aby coś zmienić (8 Pucharów+ Książę Pucharów). Pora na odkrywanie nowych rejonów. A Trójka Różdżek jako wynik świetnie pokazuje, że to dobry moment na zmiany. Jeśli było monotonnie, to pora na jakieś urozmaicenie. Sytuacja dojrzała do podjęcia stosownych działań.

Uczucia - Królowa Pucharów+Kapłanka - w tej sferze wyśmienicie. Książę, którego napotkaliśmy w punkcie wyjścia rusza znudzony na spotkanie z Królową. Szansa dla singli na zakochanie się, dla zakochanych na miło spędzony czas. Ogólnie relacje z ludźmi będą się dobrze układać, porozumienie, miłe spotkania, czas z przyjaciółmi czy rodziną. Wodniki nie będą się czuły samotne. Dobry czas na spotkania, kontakty, jeśli Wodniki zajmują się duchowością to dobry czas na pomaganie w tej sferze. Zwłaszcza, że obok mamy Kapłankę. Będzie wsparcie od ludzi, ale też dawanie wsparcia. Jeśli jakiś Wodnik się zastanawia czy coś zmienić, to tarot podkreśla - dobry czas na zmiany, ale powoli. Jeśli były zawirowania w związkach, to teraz może być upragniona stabilizacja.

Praca- Diabeł+Księżniczka Kielichów - Wodniki mogą ostro wziąć się do pracy. Ambicja ambicją, ale dobrze znaleźć czas na wyciszenie. Ta pracowitość granicząca z pracoholizmem będzie wyczerpywać. Z drugiej strony dużo siły, zapału do pracy, a jeśli na dodatek pracujecie z ludźmi i Wasze projekty są zależne od innych to tutaj jest spora szansa na dobrą współpracę, porozumienie. Jako, że to dobry czas w relacjach dla nas, Wodników. Ale te, które mają dużą wrażliwość i dużo emocji powinny uważać, żeby się nie przeciążyć, bo tutaj mogą być jakieś emocjonalne wahnięcia w różne strony. Mogą też być rozkojarzone, rozmarzone, co nie sprzyja na pewno efektywnej pracy.

Zdrowie - Czwórka Różdżek+ Szóstka Pucharów - jako że karty są w pozycji prawidłowej, to nie widzę tutaj żadnych niebezpieczeństw. Zdrowie będzie dopisywać. Ewentualnie jakieś kontuzje z przeszłości mogą się odezwać, ale przy tej Czwórce Różdżek nie wydaje się to uciążliwością. (Zorientowałam się, że miało być o pieniądzach, ale jakoś automatycznie połączyłam pracę z pieniędzmi i wyszło, że omawiam zdrowie, a właściwie nie omawiam, bo krótko stwierdzam, że dobrze).

Rada- Odwrócony Świat - Luty to świetny miesiąc dla Wodników, nawet małe przeszkody wydadzą się błahe i nie zauważycie nawet jak je przeskakujecie. Płyńcie z nurtem wydarzeń i idźcie ku temu, co nowe z otwartością. Ale uważajcie na emocje, równoważcie napięcia relaksem. Dobry czas na zamykanie projektów, na kończenie spraw, stabilizowanie, ugruntowywanie.
Efekt - Trójka Różdżek - Luty może być bardzo inspirującym i pięknym czasem. Mogą się wydarzyć rzeczy, które skierują Wasze życie na inne tory, może odkryjecie w sobie coś nowego, nowe hobby, nowe zainteresowania, nową miłość, nowa praca, nowe znajomości. Wodniki! Do dzieła!


4 komentarze:

 1. Wow, ale fajne karty Ci wypadły :D

  Mój mąż też urodził się 31 stycznia, więc czytałam z podwójnym zainteresowaniem. Zinterpretowałabym podobnie, zaś co do pracy muszę dopisać. dla mnie diabeł i pazik kielichów to "niezdrowe emocje", nerwy, na Diable kajdany - to jakiś nadmierne obowiązki, terminy gonią, zaległości się mnożą lub dna, spod sterty papierów, nie widać. To może być problem z ludźmi w pracy, z otoczeniem.
  Masz rację, trzeba czasem odsapnąć i poleniuchować, ale przede wszystkim, należy emocje "trzymać na wodzy" i w sytuacji trudnej, frustrującej (Diabeł), zachować zimną krew, wyhamować, czy może odpowiednio pokierować i ugryźć się w język, bo emocje opadną, zaś naszych czynów się nie cofnie.. ach i jeszcze 6 Kielichów "na zdrowie", u mnie to niemal zawsze "stary problem powróci" (podobnie jak w karcie Koło, czy Sąd), ja mam wizytę u stomatologa w lutym ;) Zresztą nie tylko ja, bo idziemy "rodzinnie", cała czwórka. Nawet mi pasuje 4 Buław - czteroosobowa rodzina "idzie", by zadbać o zdrowie zębów i piękne uśmiechy (6 kielichów).

  Ps. Wybacz że się tak u Ciebie rozpisuję, zazwyczaj jestem oszczędna w komentarzach ;P Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię czytać Twoje komentarze, więc się cieszę, że się tak rozpisujesz :) Dziękuję, że zwróciłaś uwagę na ten negatywny aspekt Diabła, może faktycznie zbyt optymistycznie spojrzałam, a przecież to może być sytuacja problemowa i stresująca, wspomniałam tylko delikatnie o tych wahnięciach emocjonalnych, ale tak, masz rację, to mogą być cięższe emocje.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzymam kciuki by się sprawdziła Twoja interpretacja :)

   Usuń
 3. Sprawdza się:-) 8 puchar i książe puchar odwiedził mnie niespodziewanie "kochanek" z przeszłości królowa puchar i kapłanka są w związku z tym odczucia o których nie mówię głośno;-) praca mało satysfakconująca, zaczynam myśleć o jej zmianie a w zdrowiu katarzysko mnie męczy i to dość długo:-\ odwrócony świat to moja nowa zabawka-tablet tu świat jako wyzwanie, nowe możliwości korzystania z internetu i związane z tym małe trudności w sensie trochę techniki i człowiek się gubi:-P

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Odcienie Tarota , Blogger