Dorota z http://sekrety-kart.blogspot.com/ wymyśliła grupowy projekt, do którego spróbuję dołączyć, bo zapowiada się bardzo fajnie. Sami zobaczcie: godzina dla tarota- wspólny projekt
Nów w Mrigaśirze: kiedy sarna węszy na granicy znaków
-
15 czerwca mamy nów w nakszatrze Mrigaśira - jeszcze w Byku, w drugiej
padzie, ale już na samej końcówce znaku. Czyli nie tylko Amawasja, ciemny
Księżyc...

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz