niedziela, 9 kwietnia 2023

Jak sprawić, by Wenus w Byku się Tobą zainteresowała?

 Spodobała Ci się Wenus w Byku, ale nie wiesz, jak sprawić, by zwariowała na Twoim punkcie? Oto krótki poradnik, który może Ci troszkę pomóc w przygotowaniu się na to wyzwanie.

Pierwszy i najważniejszy punkt: zadbaj o wygląd. Ta Wenus odbiera intensywnie świat wszystkimi pięcioma zmysłami, a na dodatek jej wrażliwość estetyczna jest mocno wyostrzona. Jeśli będziesz wyglądał jak menel, czy śmiecionurek, to zapomnij w ogóle o tym pomyśle, by się z nią umówić, bo nie masz szans. Najlepiej ubrać się elegancko, ładnie, zrobić sobie odpowiednią fryzurę i na wszelki wypadek skonsultować stylóweczkę z jakimś profesjonalistą. Jeśli coś będzie nie tak i ubierzesz śmieszną czapkę, to może zacząć udawać, że Cię nie zna. Albo zacznie uciekać na Twój widok, bo spędzenie wieczoru z dziwnie ubranym mężczyzną, to dla niej najgorsza katastrofa. A jeśli chcesz ją dobić, to opowiedz jej o swojej miłości do disco-polo i że masz całą dyskografię zespołu Akcent, czy o tym jak mieszka Ci się w samochodzie i że wcale nie jest to takie straszne, na jakie wygląda. Po prostu wybiegnie z krzykiem.
                        
Gdy przejdziesz casting na partnera i wzbudzisz jej zainteresowanie, to na pewno z czasem da Ci wskazówki, jak możesz wyglądać lepiej. I przyjmij je, bo to skarb, mieć swojego prywatnego stylistę. A może być i tak, że sam zaczniesz się pytać jak przystrzyc włosy, jaka broda Ci pasuje i w ogóle, w co się ubrać. Przyjdzie to samo i naturalnie.
Zanim jednak dojdziesz do tego etapu, musisz się namęczyć, by wzbudzić jej zaangażowanie. Taka Wenus nie jest hop do przodu, nie lubi szybkiego tempa, więc pamiętaj, by się nie spieszyć. Musi być pewna swoich uczuć, nim się zaangażuje. Za to jest niezwykle lojalna i stała w uczuciach. Dobrym sposobem, by się jej przypodobać jest gotowanie. Na przykład upiecz ciasto, ale nie Kopiec Kreta z proszku, tylko ciasto kruche z rabarbarem, konfiturą malinową i bezą, czy coś w ten deseń. Pamiętaj też, żeby dobrać odpowiednie składniki najlepiej zdrowe, ekologiczne, bezglutenowe i bezcukrowe, a przede wszystkim by jakość produktów była jak najlepsza. Ta Wenus nie lubi bylejakości. A jeśli jeszcze przy tym oszczędzisz, to w ogóle cudownie (ona jest gospodarna). Pyszne jedzenie, smaczne piwo, miła atmosfera – to jest to, co ona lubi najbardziej. Zapraszając ją na kolacje masz spore szanse, by ją sobą zainteresować. Ale oczywiście to nie wszystko.

Na spotkania wybieraj miejsca piękne i bliskie natury. Na przykład piknik w parku, w którym możecie siedzieć na kocu otoczeni girlandą kwiatów, a w powietrzu unosi się słodki zapach (ona mocno zwraca uwagę na zapachy!), śpiewają ptaki, przy was spaceruje skrzypek i gra romantyczne utwory. Czy piknik w lesie, z dobrym winem, wśród orzeźwiających drzew, z sarnami, które na Was zerkają, skubiąc trawę i muzykiem, który wygrywa na flecie subtelną melodię. Spodoba się jej wyjście do muzeum, teatru, filharmonii, na koncert, do spa, czy w góry. Bywa dosyć tradycyjna, więc raczej sztuka klasyczna, niż jakiś performens, podczas którego artysta podskakuje przez 3 godziny, a potem obsypuje się konfetti.
Ona nie szuka intensywnych wrażeń, nie potrzebuje, by dużo się działo, więc nie planuj zwariowanego weekendu, podczas którego nikt nie będzie wiedział, gdzie ostatecznie wylądujecie czy w Madrycie, czy w Londynie i czy obudzicie się z wytatuowanymi na twarzy połówkami serc. Ma tą swoją lekką ospałość i to jest jej urok. Nie lubi żadnych dram, ceni przede wszystkim spokój. Jeśli zrobisz jakąś dramę, to masz u niej tak grubą kreskę, że już tylko stan Twojego portfela może Cię uratować.

Co do portfela, chodzą plotki, że Byki są materialistami. No cóż, trochę są. Bardzo cenią sobie stabilność finansową. Taka Wenus w Byku jest bardzo praktyczna, konkretna i zaradna, takimi cechami możesz też jej zaimponować. Dla niej liczy się to, czy potrafisz znaleźć sobie pracę, utrzymać się w niej, zarobić i kupić mieszkanie. Jeśli tak, to śmiało zaproś ją na randkę. Jeśli nie, to najpierw się ogarnij, bo możesz mieć problemy z zainteresowaniem jej sobą. Jeśli będziesz chciał pokazać jej, że ją kochasz, to nie bój się wydawania pieniędzy. Czy zatem biedna osoba ma szansę u takiej Wenus? Oczywiście, że tak, tylko musi się starać 10 razy mocniej. Najlepiej, żeby taki mężczyzna dobrze gotował, obsypywał ją prezentami, zabierał na wycieczki, pozwalał jej relaksować się w wannie i robić sobie maseczki. Jeśli będzie miała ten komfort, że może sobie leżeć i zajmować się pięknymi rzeczami, upiększaniem siebie i swojego otoczenia, to nawet biedniejszy kandydat da radę.
Jeśli zastanawiasz się, jaki sprawić jej prezent, to pamiętaj, by był mocno spersonalizowany i znaczący! Przy czym zgodny z jej estetycznym smakiem i luksusowy. Taki, w którym pokażesz swoje zaangażowanie i uczucia, a jednocześnie będzie to coś, co jej będzie pasowało do ubioru/stylu/mieszkania. Spodoba się jej też to, co naturalne, ekologiczne, najlepiej ręcznie robione (ale oczywiście doskonałej jakości). Może lubić rzeczy klasycznie piękne, tradycyjne, folklorystyczne, czy etno.

Dla niej komfort jest kluczowy, więc może się zdarzyć, że wybierze pracę nad trudnym związkiem, niż ryzyko przeżywania niekomfortowego i bolesnego rozstania. Nie lubi skakać z kwiatka na kwiatek, a raczej związek traktuje jako emocjonalną inwestycję. Wkłada w niego energię i chce, by trwał, dając jej poczucie stabilności i komfortu.
Wenus w Byku w horoskopie mężczyzny pokazuje, jaki jest jego ideał kobiety – czyli właśnie taka zmysłowa, kobieca, pełna wdzięku, obdarzona zmysłem artystycznym i lubiąca gotować. Powinna też mieć na czym siedzieć i czym oddychać, bo on raczej za chudzinkami nie przepada. Wenus w horoskopie kobiety powie o tym, jaka ta kobieta jest w relacjach, w miłości, seksie, jakie lubi rozrywki i towarzystwo. Znając położenie jej Wenus, możesz wiedzieć, jak do niej podejść, by jej nie zrazić i ocenić, czy w ogóle masz jakiekolwiek szanse :). Pamiętajcie jednak, że nigdy nie mamy czystej i nieskazitelnej Wenus w Byku, a zawsze jest ona zabarwiona przez dom, w którym się znajduje i aspekty, jakie tworzy z innymi planetami.
Ciekawi Cię, gdzie jest Twoja Wenus — napisz do mnie, a pomogę Ci to ustalić.

jeśli ten post Cię zainteresował, okazał się przydatny, to zapraszam do postawienia mi wirtualnej kawy: postaw mi kawę

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Odcienie Tarota , Blogger