niedziela, 9 kwietnia 2023

Na randce z Marsem w Pannie.

 Umówiłaś się na randkę z mężczyzną, który ma Marsa w Pannie i nie masz pojęcia czego się spodziewać? Lub Masz Marsa w Pannie i do końca nie wiesz, jacy mężczyźni się tobie podobają? Trafiłaś zatem we właściwe miejsce.


Zanim jeszcze wyjdziesz z domu, starannie przemyśl, w co się ubierzesz. Mars w Pannie to nie Wenus w Rybach, która byłaby bardziej skupiona na zatapianiu się w twoim spojrzeniu i marzeniu o wspólnym życiu, podróżach i wielkiej miłości. Nie. Mars w Pannie spojrzy na każdy detal, a w głowie będzie miał tablicę, na której będzie cię punktował w skali od 1 do 10. Może nawet się podzieli jakimś krytycznym spostrzeżeniem. Zatem nie, nie myśl, że pójdziesz w wymiętej koszuli i swoją aurą zwalisz go z nóg (oczywiście może mieć taką Wenus, że akurat by mu to pasowało, ale dla potrzeb tego artykułu upraszczamy nieco). Więcej zyskasz, przygotowując w sobie luz i dystans, żeby czasem krytycyzm Marsa w Pannie nie sprawił, że stracisz swój naturalny uśmiech. 

Naturalność jest czymś, co taki Mars ceni. Oprócz zamiłowania do detali, analizy, doskonalenia się w czymś bardzo szczegółowym, taki Mars może być lekko nieśmiały, ostrożny, skromny. Dlatego jeśli będziesz zbyt krzykliwa, głośna i w ogóle „za bardzo”, możesz tylko takiego Marsa wystraszyć.
Kiedy już Mars w Pannie oceni i zanalizuje czy ta partnerka jest dla niego dobra, czy razem mogą dążyć do doskonałości i się ulepszać, a w skali od 1 do 10 będzie miała przynajmniej 9, wówczas można liczyć na to, że ów Mars się zaangażuje. Wcześniej oczywiście zrobi dokładne badania na Twój temat. Zatem jeśli coś wyskakuje w wyszukiwarce Google, czego się wstydzisz, to Mars w Pannie to na pewno znajdzie. A jeśli oceni to negatywnie, to zapomnij o nim, a jeśli wykrzesa z siebie trochę wyrozumiałości, to całkiem spore szanse są na to, żeby z tej mąki był chleb.

Jak to zaangażowanie się przejawi? Poprzez pomoc. Tu coś naprawi, tam coś podpowie, jak można coś zrobić lepiej. Bo ten Mars bardzo dużo wie na temat tego, jak można robić coś lepiej. On lubi się zaopiekować kimś, zatroszczyć, szczególnie gdy widzi, że masz za dużo wolnego czasu i  jak w konstruktywny sposób mogłabyś ten czas spędzić. Doskonale pomoże ci zorganizować twój własny grafik, byś spędzała każdy dzień wydajniej, lepiej, a twoja energia nie marnowała się na głupoty.

Pomoże ci dobrać lepszą dietę, wydajniejszy trening, a nawet znajdzie ci lepszego specjalistę od masażu. Twoje życie wskoczy zatem na kilka poziomów wyżej jeśli chodzi o perfekcjonizm i doskonałość. Przynajmniej tak będzie myślał ten Mars i będzie się z tego w duchu cieszył. Pamiętaj: tak samo jak on jest krytyczny wobec ciebie, jest on krytyczny i wymagający wobec samego siebie. A może nawet bardziej. 

Mars w Pannie może traktować seksualność bardzo fizjologicznie, albo drobiazgowo tę sferę analizować, albo potraktować to jako kolejną sferę, w której można osiągnąć doskonałość i perfekcję. Ale w sposób kontrolowany. Mars w Pannie uwielbia kontrolę, samokontrolę i kontrolę innych. To jego prawdziwy żywioł. Nie zdziw się, gdy po upojnej nocy podstawi ci przed nos ankietę, którą będziesz musiała wypełnić. 

Jednak Mars w Pannie to pracoholik, więc te powyższe opcje tylko wtedy, gdy znajdzie na to czas między pracą, gotowaniem, aktywnością, krytykowaniem czegoś i ulepszaniem świata. Gdy już skończy wysyłać oceny różnych miejsc, w których był, zaznaczy wszystkie gwiazdki, które są do odznaczenia i uporządkuje to, co ma do poukładania. Słabszą stroną jest to, że może mieć problem z relaksem. Mocną: wierność.

Wciąż zastanawiasz się, czy to odpowiedni Mars dla ciebie? Jeśli będziesz się cieszyć, że ktoś pamięta o tym, byś zawsze miała nici dentystyczne i nową szczoteczkę do zębów, to tak. Jeśli lubisz mężczyzn, którzy wciąż zbierają informacje, są pracowici, zaradni, naprawią zlew, wymienią oponę, wygrają główną nagrodę w 1 z 10, rozwiążą każdą krzyżówkę i nie boją się planować, to tak, to jest partner stworzony dla ciebie!

Jeśli jesteś kobietą i tak się składa, że sama masz Marsa w Pannie, to oznacza to, że właśnie opisałam twój ideał partnera. Takich mężczyzn cenisz i do takich płonie twoje serce. Mars w horoskopie mężczyzny pokazuje, jak wyraża on swoją siłę i męskość, a to czy masz szansę wpaść mu w oko, to w znacznej mierze kwestia tego, gdzie jest jego Wenus, bo to ona mówi o tym, jakie kobiety mu się podobają (no, w wielkim uproszczeniu, ale jak chcecie wiedzieć więcej, to polecam przejrzeć listę lektur: lektur).

Pamiętaj: ten artykuł jest pewnym uproszczeniem. Przede wszystkim Mars wyraża sposób działania, pasję, energię, seksualność, zwierzęcy instynkt, agresję, odwagę, chęć do podejmowania ryzyka, impulsywność. Tutaj poczytasz więcej na temat marsa.

W astrologii wedyjskiej sprawdzamy Wenus, władcę domu 7, UL, tithi, nawamsę oraz kilka innych punktów. Ale to temat na osobny artykuł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Odcienie Tarota , Blogger