niedziela, 9 kwietnia 2023

Randka z Marsem w Skorpionie

 


Jesteś silną kobietą, której niestraszne są mocne doznania? Nie lubisz, gdy w związku jest letnio i mdło? A mężczyzna jeśli nie jest silnym, milczącym drwalem, to przynajmniej dobrze, żeby był tajemniczym mistrzem karate, który jednym ciosem powali przeciwnika? Zatem bez lęku idź na spotkanie z Marsem w Skorpionie, bo prawdopodobnie to idealny partner dla Ciebie.
                                                          
Na co się przygotować? Na intensywność i 100% oddania. Skorpiony to jedne z najbardziej lojalnych i wiernych znaków, o najsilniejszej emocjonalności. Kochają na zabój. W najgorszych przypadkach dosłownie więc lepiej Marsa w Skorpionie nie drażnić. Zwłaszcza że z reguły dysponuje on ogromną siłą fizyczną.

Skorpiony nie są takie hop do przodu, więc najpierw muszą mieć pewność, że to coś poważnego. One nie chcą tracić czasu na coś, czego głębia nie będzie tak ogromna niczym Bajkał. Albo Bajkał, albo nic – tak myśli Mars w Skorpionie, który chce namiętnej, głębokiej, intensywnej relacji. Szczególnie namiętność to słowo klucz do tego Marsa. Uchodzi on nawet za jeden z najbardziej seksualnych znaków. Ale to nie Mars w Baranie, czy w Strzelcu, tu nie chodzi o zabawę, czy przyjemność. Mars w Skorpionie w ten sposób przeżywa bliskość. Jest to więc Mars, który całkiem poważnie może podchodzić do życia, seksu, związków. Jeśli odczuje brak zaangażowania, albo jakieś letnie zaangażowanie, to da sobie spokój.
Taki Mars lubi ochraniać, pilnować, troszkę kontrolować. Poinstruuje jak znokautować rabusia i kupi gwizdek do biegania, a może nawet doradzi, jaki jest najlepszy nóż podręczny dla kobiety. Sam na pewno nosi ze sobą nóż, inaczej nie byłby Marsem w Skorpionie. Ucieszysz go (no, takiego z mocnym Plutonem czy VIII domem), jeśli powiesz, że marzysz o zestawie pejczy dla początkujących. Może wtedy albo otworzyć swoją sekretną szufladę, w której już taki zestaw jest, albo zamówić i eksperymentować. Bo ten Mars nie boi się głębokich, mocnych przeżyć. Nie straszne mu kneble i wycieczki do tych dużo mroczniejszych i głębszych sfer. Tabu to jest ten rejon, który pociąga Skorpiony.

Mars w Skorpionie lubi kontrolować i pilnować, co niekiedy może się przejawić jako zaborczość. Pojedzie z Tobą zatem nawet na festiwal pierogów w Janowie Lubelskim, żeby mieć wszystko na oku. Dowie się o Tobie wszystkiego, będzie Ci bardzo ciężko cokolwiek przed nim ukryć, bo on potrafi drążyć. Nie przepada za gierkami, ale sam potrafi zamanipulować.
Jeśli go zdenerwujesz, to przysięgnie sobie w duchu, że pewnego dnia się zemści. A że jest wytrwały, to będzie sobie cichutko czekał na ten odpowiedni moment, gdy będziesz akurat najsłabsza. Zatem lepiej go nie drażnić. Bo jego cieniem jest obsesyjność.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Odcienie Tarota , Blogger