niedziela, 9 kwietnia 2023

Randka z Marsem w Lwie

 Dzisiaj w moim randkowym przewodniku pomogę Ci przygotować się na wyzwanie, jakim jest spotkanie z osobą, która ma w swoim urodzeniowym horoskopie Marsa w Lwie. Jeśli taki pan wpadł Ci w oko i jest to w jakiś sposób odwzajemnione, to sprawa jest bardzo prosta. W zasadzie nic nie musisz robić poza wyglądaniem ładnie, biciem brawa i zachwycaniem się. Ale też bez przesady. Musisz znaleźć balans, by Mars w Lwie nie poczuł, że idzie zbyt gładko i szybko. On tego nie lubi. Raczej woli trochę pogonić swoją ofiarę. To w końcu Lew, majestatyczny drapieżnik, którego łatwa zdobycz nie bawi. Osoba z Marsem w Lwie zrobi pierwszy krok i kolejny, będzie pokazywać swoją wspaniałość i czekać na zachwyt. Może nawet będziesz mu potrzebna, by miał komu się pochwalić swoją wspaniałością, albo kogo zdobyć. Możesz tam sobie mieć swoje talenty i osiągnięcia, ale na początku chodzi o to, by zobaczyć wszystkie wspaniałe rzeczy, które on robi. Z drugiej strony możesz się spodziewać imponujących atrakcji. Jeśli da Ci prezent, to będzie to 100 czerwonych róż i naszyjnik. Jeśli obiad, to pod wieżą Eiffla (choć tutaj dużo też zależy od zasobów portfela, ale będzie, tak czy siak, szukał sposobu, by zaimponować i zrobić wrażenie). To osoba hojna, która lubi okazywać innym swoją troskę i szczodrość w sposób nieco teatralny, ale na pewno imponujący. Spodziewaj się, że obsypie Cię prezentami. Jak chcesz mu się przypodobać, to pamiętaj, by się na każdym kroku zachwycać i ochoczo bić brawo. Ale nie sztucznie, bo on mimo swojej lekkiej teatralności, nie znosi zakłamania i fałszu. I jest na to dosyć wyczulony. 
                                                        Marsa w Lwie ma George Clooney...
Osoba z Marsem Lwie ma swoje wady i zalety. Z jednej strony bywa egocentryczna i władcza. Z drugiej potrafi traktować swojego partnera po królewsku – w końcu jego partnerka jest nie byle kim, skoro ją wybrał. On by nie mógł mieć jakiejś przypadkowej, kiepskiej relacji, nie nie. Skoro mu wpadłaś w oko, to znaczy, że uważa Cię za niezwykle wyjątkową i wspaniałą osobę. Aż tak niezwykłą, że może zostać jego partnerką. Ale nie bądź zbyt łatwa, a nawet możesz trochę udawać niedostępną. Gdy idzie zbyt łatwo, to dla niego nuda. On należy do tego typu, który lubi gonić króliczka, samo złapanie też mu się podoba, ale nie jest dobrze, gdy się to dzieje zbyt szybko. Poza tym bardzo nie lubi odrzucenia, więc skoro się zdecydował na jakieś działania, to znaczy, że czuje, że z tej mąki będzie chleb. Inaczej by nie ryzykował, choć akurat ryzyko lubi, ale nie kosztem bolącego ego. 
                                                           ...oraz Anthony Kiedis

Jest otwarty i bezpośredni. Szczególnie jeśli chodzi o otwarte i bezpośrednie mówienie o sobie i swoich zaletach, których ma całą listę. Czasem może się przechwalać swoimi podbojami miłosnymi czy talentami w tej sferze i robić z siebie inkarnacje Casanovy. A, jako że Mars w Lwie to bardzo ognisty Mars, całkiem możliwe, że to wszystko będzie prawdą. Jego plusem jest to, że potrafi być lojalny, ciepły i troskliwy dla swojego partnera.

Jeśli ten post Cię zainteresował, okazał się przydatny, to zapraszam do postawienia mi wirtualnej kawy: postaw mi kawę

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Odcienie Tarota , Blogger