niedziela, 9 kwietnia 2023

Randka z Marsem w Strzelcu

 Masz już dość pracowitych Marsów w Koziorożcu i zbyt wrażliwych Marsów w Rybach, więc postanowiłaś pójść na randkę z Marsem w Strzelcu, ale nie masz pojęcia czego się spodziewać? Oto krótki przewodnik. 


Mars w Strzelcu będzie chciał Cię rozruszać. Albo dosłownie i wyciągnie Cię na parkiet, nim zdążysz powiedzieć „hola, hola”, albo rozruszać intelektualnie i streści Ci wszystkie dzieła Kanta, albo wygłosi wykład na temat wyższości hodowania kaczek w celu ekologicznego pozbywania się ślimaków, które zjadają kapustę. Spokojnie, znajdzie temat, szczególnie taki dotyczący polityki, religii, seksu i filozofii. To są jego ulubione tematy, więc jak bardzo mocno Ci zależy, żeby zabłysnąć, to sobie przed spotkaniem coś przygotuj. Zaimponujesz mu i może nawet będzie druga randka. On zresztą jest dosyć spontaniczny, więc wszystko tutaj możliwe. 

Tak położony Mars ceni naturalność i szczery śmiech. Zwłaszcza z jego dowcipów. To jest typ do tańca i do różańca. Albo pojedzie z Tobą na pielgrzymkę do Częstochowy, albo na Festiwal Tanga. A już na pewno będzie chciał Cię zaktywizować, bo lubi ruch, aktywność oraz sport.
Kiedy poznać, że jest zaangażowany? Wtedy, gdy padną z jego ust słowa: „ach, czuję, że znamy się co najmniej dziesięć wcieleń i spacerowaliśmy razem po ateńskim placu w starożytnej Grecji.” Tak, ten Mars może relacje postrzegać dosyć głęboko, czy duchowo, jeśli akurat jego właściciel wybrał kierunek „do różańca”, bo jeśli „do tańca”, to wówczas będzie bardziej beztroski. Ale taki z zacięciem religijnym stwierdzi, że Wasze spotkanie nie jest przypadkowe, a już dawno zostało zapisane w wielkiej księdze przeznaczenia, czy cudowny karmiczny splot Was ze sobą zetknął. I macie razem się czegoś uczyć. On już na pewno Was nauczy wszystkiego. Przynajmniej będzie chciał, bo ma tendencje do wchodzenia w rolę nauczyciela czy inni tego chcą, czy nie. Ale też sam lubi się uczyć, więc jak mu dacie instrukcje, to je przyswoi. 

Bywa, że kręci go tantra, ponieważ takie duchowe rozumienie seksu może być mu bardzo bliskie. Bo przecież to nie jedynie fizjologia, ale Unia Dusz, zbliżenie się do istoty Kosmosu i unicestwienie jednostkowego ja (tak, piszę cały czas o seksie). Mars w Strzelcu niekiedy daje się ponieść tej swojej fantazji i potrzebie dążenia głębiej, wyżej. A czasem on tak tylko gada, a tak naprawdę to po prostu dla niego dobra zabawa. Bo on się lubi bawić, śmiać, wygłupiać. 

Jego mocne strony to entuzjazm, radość, optymizm, beztroska. Lubi przygody, poznawanie świata i oczywiście ryzyko. Miłość też może traktować jako przygodę. Niestety taka prawda. Wejdzie w coś, bo chce zobaczyć, gdzie go to zaprowadzi. To nie jest Mars w Skorpionie. Jego wielkim atutem jest szczerość. Zatem lepiej go nie pytaj (no, chyba że jesteś gotowa poznać prawdę): „Czy podoba Ci się moja nowa fryzura?”, bo może Ci czasem odpowiedzieć: „Kotku, strasznie Cię oszpecili”. On w ogóle może być bezpośredni i walić prosto z mostu. Jeśli to Cię nie przeraża, to może to idealny partner dla Ciebie?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Odcienie Tarota , Blogger