niedziela, 9 kwietnia 2023

Sześć powodów, dla których warto mieć partnera z jakąś planetą w Wodniku

 Wodnik należy do jednych z najbardziej nietypowych znaków. Zatem należy się przygotować na to, że każdy Wodnik jest całkiem inny i niepowtarzalny. Ba, jeśli zasugerujesz, że jest taki jak inni, to może się obrazić. Myślę, że to Wodnik wymyślił hasło: „jesteś dziwny – lubię Cię”, a także „nie jestem dziwny, jestem z limitowanej edycji”. Im więcej planet w tym znaku, tym więcej indywidualności i chodzenia własną ścieżką. Bardzo mocne Wodniki to w ogóle mogą lubować się w dziwnościach i w tym, co jest  inne, niekonwencjonalne, niezwykłe, pokręcone i nie z tego świata. 

                                                    Viviene Westwood ma Marsa w Wodniku

Dlaczego zatem warto się zainteresować osobą, która porozmawia na każdy temat, ale masz jej uwagę tylko do momentu, póki ją interesujesz? Gdy znudzisz Wodnika, to on po prostu wychodzi z pokoju, albo mówi przez telefon: „Dobra, kończę, cześć”.
Po pierwsze: Wodniki to bardzo inteligentne i błyskotliwe znaki. Merkury w Wodniku to wiadomo, że obdarza zdolnością do niekonwencjonalnego myślenia i bystrością. Są kreatywne, pomysłowe, raczej komunikatywne. Lubią rozmawiać o tym, co je interesuje. Jeśli ktoś lubi ciekawe rozmowy, to z takim partnerem nie będzie się nudził.
Po drugie: Wodniki są nietypowe i chadzają własnymi ścieżkami. Jeśli wciągną Cię w swój świat, to możesz dzięki nim odkryć całkiem nowe obszary rzeczywistości. Zwłaszcza że eksperymenty (rozumiane najbardziej szeroko jak tylko można, nie będę pisać szczegółowo, bo każdy sam się powinien przekonać, zadając się z Wodnikiem) to jest to, co Wodniki lubią najbardziej. One uwielbiają nowe rzeczy, smaki, doznania, pomysły, idee. Zwłaszcza jeśli jest to coś, co mało osób lubi i robi.
                                         Chrisitan Bale ma Słońce, Jowisza i Merkurego w Wodniku
Po trzecie: są to najbardziej ludzkie znaki, w końcu Wodnik to postać lejąca wodę z dzbanka. A to oznacza, że one zwracają uwagę na innych i chcą pomagać. To nie są sobki, którym obojętny jest los ludzi w Syrii. Wodnika obchodzi świat, choć może sprawiać wrażenie, że nie zawsze ma dobry kontakt z teraźniejszością. Ale gdy już w końcu ten kontakt złapie, to się tą rzeczywistością przejmuje.
Po czwarte: Wodnik to znak stały, więc jeśli już zostajesz jego partnerem, czy przyjacielem (u Wodnika te dwa pojęcia się mocno przeplatają, jedno bez drugiego nie funkcjonuje), to wiedz, że Wodnik nie zmieni szybko zdania. Chyba że zrozumie, że pora na jakąś nową historię, ale nawet jak już się rozstaniecie, to i tak zawsze będzie czuł, że jesteście przyjaciółmi i będziesz mógł zadzwonić do tej osoby o 3 w nocy, gdy będziesz potrzebował pomocy. I ona telefon odbierze.
                                                      Abraham Lincoln miał Słońce w Wodniku
Po piąte: tolerancja. Nie wiem, czy istnieje jakiś bardziej tolerancyjny znak? Wodnik potrafi zaakceptować bardzo wiele, nie chce nikogo zmieniać i dopasowywać do siebie. Daje bardzo dużo przestrzeni i wolności, ale też bardzo dużo wolności i przestrzeni potrzebuje. Wodniki lubią też przekraczać granice i konwencje. Te wszystkie cechy sprawiają, że to niezwykle niebanalne i niepowtarzalne znaki.
Po szóste: otwartość. Z Wodnikiem porozmawiasz o swoich kontaktach z Plejadianami, czy z innymi istotami z innych planet, i posiadacz jakiejś planety w tym znaku będzie Cię słuchał z wypiekami na twarzy. Wodniki cechują się niebywałą otwartością na wszelkie pokręcone historie. Nie ma dla nich znaczenia czy ich znajomi są wyznawcami Mahometa, Jahwe czy Latającego Potwora Spagetti, czy są bi-, homo-. hetero-, trans-, czy metroseksualni. Zainteresujesz ich jeśli lubisz to, co nietypowe. Wystarczy, że ulepisz sobie sam dom z gliny i już masz ich uwagę. Przynajmniej na moment.

Chcesz wiedzieć, czy należysz do tych szczęśliwców posiadających coś w Wodniku? Napisz do mnie, pomogę Ci to ustalić :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Odcienie Tarota , Blogger